Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.

O nas

"

i-pro.pl

Właścicielem sklepu i-pro.pl jest

FHU
40-175 Katowice ul.
e-mail: sklep@i-pro.pl
NIP:
REGON:

 

Sklep i-pro.pl to dystrybutor najwyższej jakości bezprzewodowych urządzeń przeznaczonych do instalacji inteligentnych w domach i mieszkaniach.

Naszą ofertę obejmują najwyższej jakości produkty, w najlepszej cenie, na każdą kieszeń!

Nasze urządzenia przeznaczone są do samodzielnego i bezinwazyjnego montażu w we wszystkich domach i mieszkaniach, nie wymagają skomplikowanych przeróbek budowlanych czy montażu dodatkowych przewodów.

Urządzenia te wykorzystują istniejącą instalację elektryczną i istniejące elementy wyposażenia domu/mieszkania, a ich montaż ogranicza się do podłączenia danego urządzenia w wybranym miejscu (wyjątek stanowią niektóre przełączniki światła) i konfiguracji systemu zarządzania.

Przy zastosowaniu bezprzewodowego modułu sterującego zmienisz swój smartfon/tablet w potężne urządzenie sterujące oświetleniem, urządzeniami RTV, klimatyzacją, gniazdami zasilającymi, i wieloma innymi.

Dzięki oprogramowaniu modułów sterujących (chmurze) wszystkie urządzenia podłączone do danego systemu inteligentnej instalacji moga być zarządzane z każdego miejsca na świecie (wymagane połączenie z internetem).

 

Instalacja i konfiguracja urządzeń jest bardzo prosta, a w przypadku jakichkolwiek problemów zawsze służymy wsparciem i pomocą techniczną.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości o kontakt mailowy.

 

Z poważaniem,

Zespół i-pro.pl